MARIJA ŠERIFOVIĆ PRIKLJUČILA SE POTRAZI ZA NESTALIM ALDINOM: Pogledajte šta je napisala na Instagramu!
.
Za tijelom mladića Aldina Mulića, koji je u noći sa utorka na srijedu nestao u nabujaloj Miljacki, već danima traga veliki broj ljudi.
Apel su uputili i veliki broj poznatih ličnosti, a među njima i Marija Šerifović.
Pjevačica je na svom Instagram profilu objavila objavila fotografiju kojom moli sve one koji su mogućnosti da izađu na obale i pomognu kako bi se agonija porodice Mulić privela kraju.
- Mole se svi mještani Zenice, Visokog, Kaknja i okolnih gradova da izađu pored rijeka. Sve što okom možete vidjeti bez izlaganja opasnosti, bar na sat vremena... Dok nisu počele padavine, molim vas ko je koliko u mogućnosti. Šaljite dalje i budite humani, molim vas - napisala je pjevačica.