HOROR: Muškarac (70) se bacio pod voz na željezničkoj stanici Region 30.09.17. 11:04 HOROR: Muškarac (70) se bacio pod voz na željezničkoj stanici . Muškarac (70) rano jutros, oko 03.00 sati, izvršio je samoubistvo na željezničkoj stanici Zemun Polje. Portparolka te službe Nada Macura rekla je da je voz pregazio čoveka i da je ekipa Hitne pomoći mogla samo da konstatuje smrt.
Region Prije oko 19h Poznato ljetovalište na Jadranu otvara se nakon 5 godina: "2 ležaljke i suncobran 220 eura" Saznaj više
Region Prije 1 dan Predsjednica Slovenije navija za Zmajeve: Reprezentacija BiH mogla bi ujediniti zemlju Saznaj više
Region Prije 2 dana Jako nevrijeme stiglo u Srbiju: Pojavio se apokaliptičan snimak! (VIDEO) Saznaj više