Mladost slavila nakon golijade, eurogolovi Brkića i Radulovića

U posljednjem susretu trećeg kola Premijer lige BiH Mladost je na svom terenu savladala novajliju u društvu najboljih, Metalleghe s 3:2.

Susret je bolje otvorio domaćin, koji je poveo u 10. minuti preko Nemanje Asanovića.

Već nakon 23. minute bilo je 2:0, a nakon kornera sjajno je pogodio Brkić.

Ipak, u samoj završnici prvog dijela ekipa iz Jajca je smanjila preko Aleksandra Radulovića, koji je postigao eurogol.

I u nastavku smo vidjeli lijep fudbal i još dva pogotka. Brkić je drugim pogotkom na susretu povisio na 3:1, a konačan rezultat postavio je također svojim drugim pogotkom Radulović duboko u sudijskoj nadoknadi.

Mladosti je ovo bio peti bod, dok Metalleghe ima tri boda s otvaranja sezone i trijumfa u Zenici.