Ibišević, Medunjanin i Sušić obilježili večerašnje utakmice, Domžale iznenadile West Ham

Hajduk je u gostima slavio sa 3:0, Višća i Handžić remizirali u Istambulu, Medunjanin briljirao u pobjedi Maccabija, Herta sa Vedadovim golom savladala Brondby, dok je Horić kapitenski svoje Domžale odveo do iznenađenja i pobjede nad West Hamom.

Hajduk je nošen Svent Tinom Sušićem slavio pobjedu nad Ukrajincima, a naš reprezentativac je na ovom meču upisao dvije asistencije.

Istanbul BB je remizirao sa Rijekom, Višća je odigrao svih 90 minuta, dok je Haris Handžić  u igru ušao u 86 minutu susreta.

Medunjanin je svojim asistencijama obilježio utakmicu Maccabija i Pandurija, na kojoj su Izraelci slavili pobjedu sa 3:1

Vedad je majstorskim pogotkom donio pobjedu svojoj Herti nad danskim Brondbyem, rezultat je glasio 1:0 za Staru Damu

Horić je ponio epitet najboljeg na utakmici protiv West Hama, u kojoj su njegove Domžale slavile pobjedu nad Čekićarima, a naš internacionalac je svoju ekipu kao kapiten vodio do ovog iznenađenja večerašnjih utakmica.

Treba istaći da je Vršajević sa svojim Osmanlisporom ostvario pobjedu nad Nomme Kaljuom, a i Halilović je sa svojom Trnavom savladao Austriju.