NOVA BLAMAŽA ZMAJEVA Gruzijci slavili na polupraznom Bilinom polju, očajno izdanje našeg tima

,

Fudbalska A selekcija naše zemlje, u skoro najjačem sastavu, ugostila je večeras na Bilinom polju Gruziju, i doživjela sramotan poraz rezultatom 0:1.

Izabranici Ivajla Peteva su pred malobrojnom publikom u Zenici, koja je dobrim dijelom igre zviždala na račun igre "Zmajeva", podbacili i odigrali daleko ispod nivoa na kojem bi ovaj sastav BiH trebao igrati.

Poveli su gosti golom Zivzivadzea u 49. minuti. Inače, prvo poluvrijeme je bilo dosta loše na obje strane, ali treba spomenuti i dva poništena gola BiH, pogotovo prvi kod kojeg je dosuđen sumnjiv ofsajd.

Poništen je jedan gol Džeki i u nastavku, nedugo nakon pogotka Gruzije, i to ponovo zbog sumnjive ofsajd pozicije.

Do kraja su pokušavali naši fudbaleri da izvrše pritisak na gol gostiju, Petev je uradio i nekoliko izmjena, ali one nisu donijele mnogo promjena, pa su Gruzijci slavili minimalnu pobjedu.