PETEV NAKON REMIJA: Nisam zadovoljan sa prvih 20-25 minuta! Olako smo primili gol

Sport
Selektor nogometne reprezentacije BiH oglasio se nakon večerašnjeg remija protiv Ukrajine.

- Utakmica je bila teška, ali to smo i očekivali. Nisam zadovoljan sa prvih 20-25 minuta. Olako smo primili gol i to nam je minus za večeras. Kasnije smo napravili dosta prilika što nije lako protiv jake ekipe kakva je Ukrajina.

Čestitam momcima, odigrali smo dobro i danas i protiv Kazahstana. Iako nam je falilo nekoliko igrača, bili smo na nivou. Utakmica je bila otvorena, imao je i protivnik svoje prilike. Sve u svemu možemo biti zadovoljni - rekao je Ivaylo Petev.