MA DAJTE, JE LI OVO SKRIVENA KAMERA?! Nevjerovatan promašaj u Ligi prvaka, svi na stadionu se hvatali za glavu

,

Sjajan meč na Mestalli smo mogli gledati od 18:55. Valencia i Chelsea su remizirali 2:2, a domaći su promašili i penal.

2

Početak utakmice petog kola Lige prvaka obilježio je Maxi Gomez.

Urugvajski napadač u dresu Valencije u 18. minuti našao se sam u kaznenom prostoru gostiju. Lopta mu je stigla s desne strane i njegovo je bilo samo da je neometan s druge stative smjesti u mrežu. Navijači Valencije već su počeli slaviti pogodak, ali je 23-godišnji Gomez uspio promašiti cijelu loptu.

Svi navijači domaće momčadi u nevjerici su se hvatali za glavu, a čak su i igrači Chelseaja ostali iznenađeni da Gomez nije doveo Valenciju u vodstvo.

1

Pet minuta kasnije mogao se iskupiti, ali je u situaciji jedan na jedan s Kepom pogodio golmana gostiju.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.