ZAISTA NIJE S OVE PLANETE Urugvajci su samo gledali u čudu, potpuno nemoćni: Ono što je Messi uradio sinoć pamtit će se dugo

, ,

Reprezentacija Argentine, predvođena Leo Messijem, sinoć je remizirala protiv Urugvaja (2:2) u prijateljskoj utakmici.

Upravo ih je prva zvijezda Barcelone spasila poraza i to u 92. minuti.

messiargentina

Urugvaj je poveo u 34. minuti golom Cavanija, ali je u drugom dijelu Argentina poravnala na 1:1 kada je Aguero zabio pogodak nakon asistencije čarobnjaka s Nou Campa.

Ipak, radost nije dugo trajala jer je Luis Suarez u 68. minuti donio novo vodstvo Urugvajcima.

messi

I kada se očekivao kraj na scenu je stupio Messi koji je u 92. minuti utakmice postavio konačnih 2:2 i to iz penala.

Omaleni Argentinac je bio prvo ime susreta, a osim pogotka i asistencije istakao se i s nekoliko zaista odličnih poteza.