PA DOKLE VIŠE ADEME Ljajić najnovijim gestom potpuno razbjesnio cijelu Srbiju!

Sport
,

Srbija večeras gostuje Litvaniji i pobjedom bi stigla na samo bod od Portugala. Ronaldo i družina na poluvremenu gube 2:0 u Ukrajini i vrlo lako bi mogli ostati kratkih rukava.

Orlovi s druge strane nisu briljirali u prvom poluvremenu, ali su i dalje veliki favoriti. Adem Ljajić bio je jedan od najagilnijih u gostujućem sastavu, ali navijači u domovini nisu zadovoljni njegovom novom gestom.

ademljajic11

Ofanzivac Besikatasa ostao je dosljedan svojim principima bez obzira što je riječ o reprezentaciji.

Bivši igrač Rome I Intera ni ovaj put nije pjevao himnu Srbije, što pojedini navijači itekako osuđuju. Svi ostali saigrači su pjevali "Bože pravde" pred početak utakmice, ali Ljajić nije.

ademljajic

Ovakav gest je ranije već Ljajića koštao da je izgubio svoje mjesto u reprezentaciji, u vrijeme kada je selektorsku palicu vodio Siniša Mihajlović, ali očito da Tumbaković puno ne vodi računa o tome...

Ipak, početkom nastavka vidjeli smo pravu bravuru Ljajića i gol Mitrovića za vodstvo Orlova. Evo kako je to izgledalo na debitantskom nastupu na Mundijalu prošle godine...