Golijada u Sloveniji: Rijeka preokretom slavila nad Sarajevom na prijateljskoj utakmici

FK Sarajevo je odigralo prijateljsku utakmicu u Kranju, a protivnik bordo ekipi bila je ekipa hrvatskog prvoligaša Rijeke.

Tim sa Koševa dolazi do vodstva u 32. minuti, kada Bojan Puzigaća pogađa glavom za 1:0. S tim rezultatom se otišlo na pauzu.

U drugom poluvremenu Rijeka ubacuje u brzinu više, te postiže svoj prvi pogodak u 55. minuti. Strijelac je bio Sharbini. U nastavku meča Rijeka postiže još dva gola. Tomečak je pogodio za 1:2, dok je tačku na i stavio Krvžić koji je u 79. minuti pogodio za konačnih 1:3.

(video: radiosarajevo.ba)