KALINIĆU BAŠ NE CVJETAJU RUŽE: Već dugo je bez gola, a sada mu je Simeone poslao jasnu poruku!

Kiosk
.

Nikola Kalinić još uvijek se oporavlja od skandala sa proteklog Mundijala, a od tada ne može uhvatiti pravu formu. Kalinić je do sada odigrao 142 minute odnosno četiri susreta za Atletico Madrid te nije zabio niti jedan gol ni upisao asistenciju.

kal1

Hrvatski napadač odigrao je dobro u pobjedi 1:0 nad Real Betisom, a Diego Simeone ga je pohvalio i vjeruje kako Nikola može proraditi u nastavku sezone. "Sviđa mi se kako je sudjelovao u igri, puno očekujemo od njega. Kalinić je tačno onakav igrač kakvog smo tražili i vjerujem u njega", poručio je Simeone.

kal3

Argentinski trener ove sezone želi se boriti za sve trofeje - u Primeri, Kupu Kralja i Ligi prvaka. Upravo je Liga prvaka njegov najveći san, a finale se igra na Atleticovom stadionu Wanda Metropolitano.