DOKAZ NEMOĆI: Je li OVAJ POSTUPAK ARGENTINCA najprljaviji potez do sada na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu? (VIDEO)

Sport
.

Reprezentacija Hrvatske je osigurala put u osminu finala Svjetskog prvenstva spektakularnom pobjedom nad Argentinom sa 3:0.

Hrvati su odličnom igrom svladali Argentince koji su pokazali kako se ne treba nositi s porazom.

0

Na svaku odluku sudije reagovali burno, ali vrhunac nesportskog ponašanja odigrao se u 85. minutu. Naime, nakon što je Ivan Rakitić je pao na tlo, a Otamendi se zaletio i napucao loptu u glavu hrvatskog reprezentativca.

0a

0d

Ipak, Rakitić nije ostao dužan jer je zapečatio pobjedu svoje reprezentacije i to golom u  u 91. minutu.