Đoković protiv Raonića u finalu

Ostali sportovi
Najbolji teniser svijeta Novak Đoković trijumfovao je u subotu protiv Keija Nishikorija sa 2:0 po setovima 6:2, 6:3 poslije 63 minuta igre.

Srbijanski igrač je u ovom meču pružio kvalitetnu partiju, ali treba istaći da na drugoj strani mreže nije imao 100 posto spremnog protivnika.

Japanac je dan ranije odigrao iscrpljujući meč u tri seta sa Davidom Ferrerom, koji je završen pola sata nakon ponoći pa je u ovom susretu umor koštao Nishikorija boljeg rezultata.

Novak će u nedjelju probati osvojiti treću titulu u Parizu, dok njegov protivnik Miloš Raonić, koji je u tri seta porazio Tomasa Berdycha, ima šansu da to učini prvi put u karijeri.