Napoli i Atletico u četvrtfinalu kupova, United slavio u polufinalu Liga kupa

Napoli je pobijedio Speziju 3:1 i izborio četvrtfinale Kupa Italije. Domaćin je poveo već u 3. minuti preko Zielinskog, no Piccolo u 35. minuti vraća stvari na početak.

Ipak, u samo dvije minute nastavka Napoli rješava pitanje pobjednika. U 56. minuti zabija Giaccherini, a samo minutu kasnije Gabbiadini, i to nakon sjajnog prodora Marka Roga, koji je prvi put dobio priliku 90 minuta.

Atletico je u uzvratnoj utakmici Kupa kralja izgubio 3:2 od Las Palmas, ali s ukupnih 4:3 izborio je četvrtfinale Kupa Španije.

Griezmann je madridsku momčad doveo u vodstvo u 49. minuti, ali osam minuta kasnije nakon lijepo solo prodora za 1:1 zabija Livaja. U 61. minuti novo vodstvo Atleticu donosi Correa. No, u završnici Las Palmas zabija dva gola i stiže da pirove pobjede. Zabili su Livaja i Garcia.

Manchester United je u prvoj utakmici polufinala engleskog Liga kupa s 2:0 dobio Hull. Za pobjedu Crvenih vragova na Old Traffordu zabili su Mata u 56. i Fellaini u 87. minuti.