Konačno Pogba učinio što se očekuje, Roma se osramotila u finišu

Paul Pogba napokon je zavrijedio pljesak Old Trafforda. Upravo je on bio ključna figura u pobjedi Manchester Uniteda 4:1 protiv Fenerbahčea u 3. kolu Lige prvaka.

Francuz je zabio u 31. minuti za 1:0 s bijele točke, a samo dvije minute kasnije novi kazneni udarac za vragove realizirao je Martial. Za potez utakmice Pogba se pobrinuo u zadnjim sekundama prvog poluvremena kada je zabio s 20-ak metara. U 48. minuti Lingard je zabio za 4:0.

Počasni gol za Fenerbahče zabio je bivši igrač Uniteda Robin van Persie, kojem je zapljeskao cijeli Old Trafford.

Bečka Austria na Olimpicu je odigrala 3:3 protiv Rome. Gosti su poveli preko Holzhausera u 16. minuti, no do poluvremena El Shaarawy s dva gola donosi prednost vučici. Kada je Florenzi u 69. minuti zabio za 3:1 činilo se da je gotovo, no gosti se nisu predavali već su golovima Prokopa u 83. i Kayodea u 84. stigli do 3:3. Edin Džeko je ušao u igru u 81. minuti.

Olympiakos je s 4:1 slavio protiv Astane uz golove Figueirasa, Elyounoussija te dva Sebe. Za goste, za koje je 90 minuta odigrao Aničić, je zabio Kabananga.

Maccabi Tel Aviv je slavio s 2:1 na gostovanju kod AZ Alkmaara. Gosti su poveli u 24. minuti kada je Scarione iskoristio sjajnu asistenciju Medunjanina. Domaćin se vratio preko Muhrena u 72. minuti, no tri boda gostima osigurao je deset minuta kasnije Golasa.

Rapid je u Beču odigrao 1:1 protiv Sassuola. Za domaćine je zabio Schaub u 7. minuti, a gosti su do boda stigli autogolom Schrammela u 66. minuti.

Genk je golovima Brabeca u 40. i Ndidija u 83. minuti s 2:0 dobio Athletic Bilbao. Tino Sven Sušić je igrao do 78. minute