Teška pobjeda Real Madrida, nervozni Ronaldo udario dvojicu igrača

Bale je bio precizan iz kaznenog udarca za sretnu pobjedu.

Madridski Real je u 19. kolu Primere teškom mukom slavio kod Cordobe s 2-1, a na ovoj utakmici je isključen ponajbolji nogometaš svijeta Cristiano Ronaldo.

Vodeća momčad Primere primila je gol u Cordobi već u 3. minuti, kada je Sergio Ramos igrao rukom u kaznenom prostoru, a s "bijele točke" je zabio Alžirac Nabil Ghilas.

U 27. minuti Karim Benzema je sretno izjednačio iz blizine, no igrači Cordobe se nisu predali, bili su blizu drugom zgoditku u 78. minuti kada je Andone pogodio gredu.

U 82. minuti izravni crveni karton je dobio nervozni Ronaldo, koji je bez lopte udario čak dvojicu igrača domaćina, a i inače je na ovoj utakmici bio gotovo nevidljiv. To mu je bio deveti crveni karton u karijeri.

Pobjedu Realu donio je Velšanin Gareth Bale minutu prije kraja, kada je igrač domaćina Federico Cartabia njegov slobodni udarac zaustavio rukom u kaznenom prostoru i zbog toga dobio i drugi žuti karton.

Bale je bio precizan iz kaznenog udarca za sretnu pobjedu i zadržavanje prednosti od četiri boda ispred Barcelone.