MUKE ARGENTINCA: Messija isprebijali i skidali mu dres!

.

Lionel Messi nikako ne može s Argentinom doći do približno velikih uspjeha kao s Barcelonom.

Ali, kao da nije dovoljno što je u zadnje četiri godine s reprezentacijom izgubio tri najveća finala (SP-a i dva puta Copa Americe) te što mu aktualne kvalifikacije za SP 2018 obilježavaju neuspjesi, Messi još mora trpjeti i batine od suparnika.

U 15. kolu južnomeričkih kvalifikacija za SP Argentina je gostovala kod susjeda i velikog rivala Urugvaja (0:0), a u tvrdoj i negledljivoj utakmici, "najzanimljiviji" su bili prljavi pokušaji domaćih da zaustave najboljeg igrača gostiju.

Alvaro Gonzalez brutalno je "prošao kroz njega" na centru početkom drugog poluvremena i zato dobio žuti karton.

U 77. minuti Messi je na 20-ak metara od gola njegove momčadi uzeo loptu i pored četiri suparnika krenuo u nezadrživi prodor, kojeg je negdje na 50. metru oštrim startom zaustavio Cristian Rodriguez i zato dobio žuti karton:

Ali kada je sasjekao suparnika, to je isto radio i njegov suigrač, pa je Messiju prilikom ovog žestokog udvajanja iskidana majica.