ŠTA JE "GLUMAC" HTIO DA KAŽE: Ovo je najkomičnija simulacija prekršaja ikada, Oscar mu je na dohvat ruke!

Sudija nije imao drugog izbora nego da Fonsecu pošalje u svlačionicu

Nevjerovatno simuliranje na utakmici između Bahie i Flamenga

Utakmica brazilske Serie A između Bahie i Flamenga završila je minimalnom pobjedom gostujuće ekipe od 0:1, zahvaljujući nevjerovatnim potezima domaćeg fudbalera Lucasa Fonsece. Fonseca je prvo u 24. minuti susreta dobio žuti karton, da bi samo šest minuta kasnije 'požutio' i drugi put zbog nevjerovatne simulacije prekšaja prilikom duela sa protivničkim fudbalerom Paolom Guerrerom.

Sudija nije imao drugog izbora nego da Fonsecu pošalje u svlačionicu, dok su igrači Flamenga iskoristili prednost igrača više na terenu i slavili sa minimalnih 1:0.