Prijateljsku utakmicu u Bugarskoj prekinuo bik, zatim u teren ušao i pas (VIDEO)

Druga strana sporta
Meč je obilježio nesvakidašnji događaj u 30. minuti kad je susret bio nakratko prekinut zbog ulijetanja bika u teren.

Prijateljska utakmica u blizini Sofije između Boteva i kiparskog AEL-a okončana je pobjedom gostujuće momčadi rezultatom 1:3.

Ipak, meč je obilježio nesvakidašnji događaj u 30. minuti kad je susret bio nakratko prekinut zbog ulijetanja bika u teren.

U pozadini su se čuli navijači koji su vikali: "Muuuuuuuuuu" i "Govedo, govedo". Nogometaši iz obje ekipe su se iz sigurnosnih razloga udaljili s terena, a zanimljivo da se odmah poslije bika na terenu pojavio i pas.