SAMO JE HTIO DA GA UTJEŠI: Doživotno suspendovan jer je poljubio i uhvatio sudiju za zadnjicu (VIDEO)

Druga strana sporta
Fudbalski savez Tunisa doživotno je suspendovao predsjednika Sfaksine Monceda Hemahena jer je poljubio sudiju, ugrizao ga za uhu, uštinuo za obraz i uhvatio za zadnjicu.

Fudbalski savez Tunisa doživotno je suspendovao predsjednika Sfaksine Monceda Hemahena jer je poljubio sudiju, ugrizao ga za uhu, uštinuo za obraz i uhvatio za zadnjicu.

Lokalni mediji navode da je Hemahem ovaj incident napravio početkom marta na utakmici protiv Sahela i to pošto je protivnički tim u poslednjem minutu prvog poluvremena izjednačio na 2:2.

"To sam uradio, jer sam želeo da ga razveselim i utješim. Očigledno je bio da se pogubio i da više nije znao šta sudi", objasnio je HemaHem.

Sfaksijen je osmostruki šampion Tunisa, a utakmica je završena pobjedom ovog kluba od 3:2.

Morat će i da plate novčanu kaznu od oko 12.000 eura zbog kako je navedeno u saopštenju "opasnog i nesportskog ponašanja".