Kraj: Bosna i Hercegovina pobijedila sa 2:1, Džeko i Lulić postigli golove! (VIDEO+FOTO)

Kraj: Bosna i Hercegovina pobijedila sa 2:1,  Džeko i Lulić postigli golove! (VIDEO+FOTO)
Bosna i Hercegovina igra prijateljski meč sa reprzeentacijom Albanije

1’ Počela je nogometna utakmica između Albanije i Bosne i Hercegovine.

2' Sastavi:  Albanija: Strakosha, Alla, Hysaj, Veseli, Basha, Memuashaj, Llullaku, Kukeli, Allji, Balaj, Hyka.

BiH: Begović, Vranješ, Zukanović, Šunjić, Đumić, Lulić, Prcić, Jajalo, Krunić, Kodro, Džeko.

3' Prcić iz slobodnog udarca ubacio loptu, ali fudbaleri Albanije otklanjaju opasnost

elbasan-arena-epa

Elbasan Arena (foto: EPA)

4' Prilično slaba posjećenost na stadionu unatoč lijepim vremenskim uslovima

6' Džeko u sto postotnoj šansi i ništa

6' PENAL za Bosnu i Hercegovinu!

7' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL  Edin Džeko pogađa za vodstvo BiH od 1:0, njegov jubilarni 50. gol u dredu Reprezntacije BiH

10' Korner za Albaniju, nema opasnosti za BiH.

12' Korner za BiH, Džeko glavom udara ali lopta odlazi preko gola Albanije

14' Šansa za Albaniju, ali Asmir Begović hvata loptu i nema opasnosti za gol BiH

19' Prekršaj nad Kodrom

23' Prilično miran period igre sa nešto većim posjedom lopte u nogama albanskih fudbalera

23' Dobra intervencija odbrane BiH, Albanci nisu uspjeli napraviti ozbiljniju priliku

25' Neoprezna je bila naša odbrana, korner za Albaniju, Džeko uspjeva izbaciti loptu

26' Sjajna akcija Albanaca, Begović pušta u gol aut

31' Dvije odlične šanse za Albaniju, dobro smo se odbranili

31' Pritisak Albanije, koja je bolji protivnik, ali i dalje vodimo sa 1:0

34' Lulić ubacio sa strane, ali već je lopta izašla iz terena

40' Ognjen Vranješ napušta igru, radi se o povredi, mijenja ga Miroslav Stevanović

42' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Senad Lulić postiže pogodak na asistenciju Kenana Kodre, sjajna akcija Bosne i Hercegovine.

45' Lijepa akcija reprezentacije Albanije, ali lopta odlazi preko gola, ostaje 2:0 za Bosnu i Hercegovinu

45' Jedna minuta sudijske nadoknade

46' Kraj prvog poluvremena

46' Počelo je drugo poluvrijeme

46' Izmjena u reprezentaciji BiH, Sanjin Prcić je izašao, zamijenio ga je Gojko Cimirot

46' Dvostruka izmjena i u reprezentaciji Albanije

47' Prvi ozbiljniji napad Albanije u drugom poluvremenu, ali nema opasnosti po gol BiH

54' Opasnost za gol BiH, slobodan udarac Albanije, ali naša odbrana izbacuje loptu u korner

55' Izbijena lopta, naši fudbaleri nisu uspjeli u napadu stići loptu

59' Edin Džekjo napušta teren, mijenja ga RIjad Bajić

60' Ovo je inače peti meč između BiH i Albanije, a obje selekcije imaju po jednu pobjedu uz dva remija

68' Velika šansa za Albaniju, ali Zukanović izbacuje u korner

69' GOL, Albanija smanjuje na 1:2, Balaj pogađa glavom

69' Senad Lulić je izašao, zamijenio ga je Haris Duljević

70' Mato Jajalo leži povrijeđen, mijenja ga Vrančić

71' Duljević izborio slobodan udarac

73' Zukanović je šutirao ali lopta odlazi preko gola

77' Loše igramo u sredini terena, često gubimo lopte

78' Kenan Kodro napušta teren mijenja ga Danijel Pavlović

79' Pritisak reprezentacije Albanije, po svaku cijenu žele izjednačiti rezultat

80' Gotovo čitavo drugo poluvrijeme je dominacija reprzentacije Albanije

80' Šut Albanije po sredini gola, ali ništa, ostaje 1:2

83' Slobodan udarac za Albaniju, ali lopta odlazi preko gola

88' Novi slobodan udarac za Albaniju, Zukanović pravi faul. Mnogo faulova u drugom poluvremenu

89' Srećom lopta je u gol autu, jer je bio loš centaršut

90' Sudija pokazao da je 4 minute nadoknade meča

92' Stevanović je izbacio loptu u aut, bila je vrlo opasna situacija za BiH

93' Bravo za Asmira Begovića odbranio je 100-postonu šansu Albanije

94' Kraj, Bosna i Hercegovina je pobijedila sa 1:2