OVJEREN PUT ZA RUSIJU: Srbija preokretom pobijedila Gruziju sa 3:1

omaćin je poveo u 6. minuti kada je Aleksandar Kolarov poklonio loptu Katcharaviju koji je lako savladao golmana Srbije, ali je Srbija prekokrenula golovima Tadića, Mitrovića i Gačinovića.

Poklonom je poveo domaćin na startu, ali su pobedu "orlovima" doneli fantastični Tadić (gol i dve asistencije), Mitrović i debitant Gaćinović.

Fudbalska reprezentacija Srbije preokretom je savladala selekciju Gruzije na gostovanju sa 3:1, u petom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine. Domaćin je poveo u 6. minuti kada je Aleksandar Kolarov poklonio loptu Katcharaviju koji je lako savladao golmana Srbije.

Dušan Tadić je u 45. minuti izjednačio sa bijele tačke. U drugom poluvremenu Srbija je igrala ozbiljnije što je rezultiralo vodstvom od 2:1 kada je Mitrović savladao golmana Gruzije. Gačinović je četiri minute prije kraja ovjerio pobjedu i postigao za 3:1. Srbija se ovom pobjedom probila na prvo mjesto svoje grupe sa 11 bodova iz 5 odigranih susreta.

Večeras reprezentacija Republike Irske igra kod kuće meč sa Walesom.